درباه ال جی سنتر

با نام یاد خالق بی همتا

فروشگاه ال جی سنتر از سال 1389 بطور رسمی آغاز بکار نمود، فروشگاه و نمایشگاه مرکزی این مجموعه در خیابان جمهوری توسط نماینده رسمی کمپانی ال جی کره افتتاح گردید و به لطف و یاری ایزد منان توانست با ارائه حجم وسیعی از محصولات و لوازم خانگی و تجاری ال جی و خدمات مرتبط از پیشگامان معرفی تکنولوژی مدرن به دوستداران آن باشد.

ال جی سنتر تمامی محصولات و لوازم ال جی را با ضمانت نامه رسمی گلدیران ارائه می نماید.

فروشگاه اینترنتی این مجموعه نیز با ظاهری جدید و بروز تلاش می کند تا همچون قبل به مرجع اصلی خرید محصولات ال جی در ایران بدل گشته و بتواند رضایت مندی شما کاربر گرامی را در سطحی مطلوب برآورده نموده و در مسیر رسالت سازمانی (Vision) خود گام بردارد.

هدف اصلی ال جی سنتر از همان آغاز فعالیت هوشمند سازی کسب و کار، حذف بروکراسی و مشتری مداری و ارائه خدمت بر مبنای اصول نوین تجارت و تجارت الکترونیک بوده و همانا بیانگر چشم انداز (Mission) ال جی سنتر می باشد.

از این رو چون برند ال جی (LG) از دیرباز در ایران عزیزمان سهم بزرگی از بازار فروش لوازم الکترونیکی، خانگی، تجاری و ... را در اختیار داشته و کاملاً برای مشتری هوشمند ایرانی برندی است شناخته شده لذا رویکرد ال جی سنتر بر فروش اینترنتی ال جی معطوف گردید و اینک مفتخر است تا امکان بررسی، مقایسه و خرید تمامی محصولات LG را از طریق وب سایت خود به آدرس www.LGcenter.ir  برای شما هموطن گرامی مهیا کرده و فرایند انتخاب، سفارش و تحویل محصول مورد نیازتان را تسهیل بخشد.

از وقتی که صرف مطالعه این صفحه نمودید سپاسگزاریم و می کوشیم تا پاداش این انتخاب و اطمینان شما را به شایسه ترین شکل ممکن تقدیم حضور ارجمندتان نماییم./.

رحیم خدایی
مدیریت فروشگاه ال جی سنتر

راه های ارتباطی

دفتر مرکزی: تهران خیابان اسکندری جنوبی بالاتر از خیابان آذربایجان پلاک 314 طبقه دوم.

کدپستی: 1311935173

 

  • فـروش و بازاریابی:  66922134 (021)
  • پشتیبانی مشتریان: 66922020 (021)
  • پیـامـک: 200066922020